Auto Václav Červený - PRODEJ *** SERVIS

Firma založená 7. ledna 1991 Václavem Červeným za účelem servisovat vozy ŠKODA v Mariánských Lázních a to samozřejmě včetně prodeje náhradních dílů. V tehdejší době byl nejčastějším návštěvníkem vůz ŠKODA 105, 120 a vozy Favorit. Velkou tehdejší oblibou byla montáž různých doplňků na vozy - například dodatečná montáž střešních oken, tažných zařízení, centrálních zamykání, ale také samozřejmě i běžná servisní údržba. Přibližně po roce od otevření servisu pro vozy ŠKODA došlo i na možnost prodeje nových vozů.

Celý text

AUTO Červený s.r.o.

Postupem času jak rostl zájem o nákup nových nových a ojetých vozů ŠKODA tak došlo 5. 12. 2011 ke změne názvu firmy na AUTO Červený s.r.o., který se používá až do dnešní doby. Zajímavostí je například to, že v roce 2012 dostala naše firma licenci na prodej ověřených ojetých vozů ŠKODA Plus, kterou mám dodnes.

Celý text

AUTO Červený s.r.o. - současnost

A jaký je aktuální stav?

S potěšením Vám představujeme naše nové logo, které přeci jen potřebovalo malý "facelift". V současné době naše společnost nabízí prodej nových a ověřených ojetých vozů ŠKODA, servis vozidel ŠKODA a také prodej náhradních dílů a značkového příslušenství.

V roce 2021 naše společnost dostala ocenění za 1. místo v kategorii Prodej a zákaznická spokojenost - Nejlepší obchodník 2021 ŠKODA v počtu prodaných vozidel do 200 kusů. 

Náš tým je pro Vás denně připraven a plně proškolen pro všechny situace, které si na nás připravíte.

Celý text