Kariéra

Obsluha mycí linky

OBSLUHA MYCÍ LINKY

Vaší pracovní náplní bude ruční mytí vozidel (ruční tlaková myčka WAP), mytí motoru, kompletní suché a mokré čištění interiéru, obsluha čističky odpadních vod a manipulace s vozy zákazníků.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • základní vzdělání SOU bez maturity
  • plný úvazek praxe není nutná
  • řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu trestní bezúhonnost spolehlivost a loajalitu

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

  • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • osobní rozvoj a možnost další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity
  • startovací pozice do servisního týmu

AUTOKLEMPÍŘ / KAROSÁŘ

Vaší hlavní náplní práce bude lícování karosérií, vyhledávání deformit karosérií, oprava a výměna deformovaných dílů.

O OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • SOU – vyučení v oboru praxi v oboru
  • platný svářečský průkaz spolehlivost, samostatnost a loajalitu
  • trestní bezúhonnost

práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu

  • osobní rozvoj a další vzdělávání

Kontaktní formulář

Return