Novinky ze společnosti AUTO Červený s.r.o.

Akce a události

Daruj krev, zachraň život!

To je motto projektu od Komunitního centra Chebsko. Cíle kampaně jsou například přivést k dárcovství krve mladé lidi, tak aby se z prvodárců mohli stát pravidelní dárci, představit žákům, studentům a veřejnosti téma darování krve, jako zcela samozřejmou aktivitu každého zdravého člověka.

Každý z nás se může ocitnout v situaci, kdy bude potřebovat právě krevní transfuzi, popř. její deriváty. Naše společnost poskytla pro tento projekt plnou mobilitu a to zcela zdarma. Věříme a zároveň držíme palce, aby se díky tomuto projektu podařilo oslovit co nejširší spektrum lidí ohledně této problematiky!

https://www.darujkrevzachranzivot.cz/ https://www.instagram.com/_darujkrev/ https://www.facebook.com/europeambulanceservice/ facebook.com/darujkrevzachranzivot/

Za fotografie děkujeme - https://www.facebook.com/mfoxphtgrph/

Zjistit více

Food festival

ŠKODA KAMIQ

Prezentace novinek značky Škoda Auto na velice oblíbené akci Food Festival, která se konala přímo na kolonádě v Mariánských Lázních.

Na naší akci jste mohli vidět novinku Škoda Kamiq, která po celou dobu budila velkou pozornost! Samozřejmě jste měli možnost vidět i nižšího sourozence Škodu Scalu. Během akce bylo možné pořídit si drobné dárky od naší společnosti.

Zjistit více